8.–10. maijā • Rīgā, Ķīpsalā

Par izstādi

Jau no 8. līdz 10. maijam Ķīpsalā notiks starptautiskā dārzkopības izstāde “Dārzs un dzīvesstils”, kurā apmeklētāji varēs ne tikai iepazīties ar plašu un daudzveidīgu preču piedāvājumu, bet arī apmeklēt izglītojošus seminārus un uzzināt jaunākās tendences dārzkopības jomā. Nāc uz izstādi “Dārzs un dzīvesstils” un iedvesmojies savas saimniecības labiekārtošanai!


Ziņas

Vairāk ziņu

Ekspozīcija

Darbam

Stādi un sēklas, dārza tehnika un instrumenti, augsnes uzlabotāji un mēslojumi, augu aizsardzības līdzekļi, kaitēkļu kontroles sistēmas, dārza inventārs, laistīšanas sistēmas, siltumnīcas, u.c.


Atpūtai

Lapenes un nojumes, dārza mēbeles, dekorācijas, apgaismojums, bērnu rotaļu laukumi, smilšu kastes, šūpoles, šūpuļtīkli, grili, pirtis, strūklakas, baseini u.c.


Demonstrācijas, izmēģinājumi

Visas trīs izstādes dienas ir iespēja ne tikai apskatīt plašu dārza tehnikas klāstu, bet arī pašiem lielu daļu no tā visa izmēģināt speciāli iekārtotā laukumā.

Semināri un lekcijas

Izstādes laikā notiek semināri un lekcijas gan jau rūdītiem dārza darbu darītājiem, gan iesācējiem, lai pirmie soļi uz sava dārza iekopšanu būtu vieglāki un priekpilnāki.

Konsultācijas un apmācības

Gan lieliem, gan maziem ir iespēja piedalīties floristu apmācībās, lai uzzinātu, kā izveidot skaistu ziedu kompozīciju.
Turklāt ikvienā stendā darbojas zinoši speciālisti, kuri labprāt sniegs padomus un atbildēs uz neskaidriem jautājumiem.

Foto

Partneri